Вiдгуки наших клiэнтiв


Iванка Вервега

Замовляли вiдео та фотозйомку весiлля у VVStudio – все просто супер! Влад Васильчук, Наталя Васильчук та Михайло Думанський – творчi люди якi заряджають позитивом Ми задоволенi їхньою роботою! Всiм радимо саме цю студiю, адже це пам’ять на цiле життя, а спогади безцiннi!


Наталя Николайчук

Хочемо подякувати Владу та Наталi за спiвпрацю! Творчi люди, якi вiдповідально ставляться до своэї роботи. Вiдео та фото отримали вчасно i задоволенi результатом. Незважаючи на те, що в день зйомок було дуууже спекотно, фотографiї та вiдеозйомка вийшли якiснi та красивi. Ще раз дякуємо)))


Юлiя Кравець

Це дiйсно люди, якi э професiоналами своэї справи! З ними дуже легко та класно працювати. Вони дуже щирi, веселi i дуже класнi!
Все швидко якiсно та вчасно. Через два місяцi коли я отримала фотографiї, i той вечiр, i тi 2,5 години перегляду фотографiй – це нiби я знов на весiллi… Фотографiї настiльки якiснi, настiльки яскравi i живi що я не можу вам передати!
Любе свято яке ви хочете запам’ятати не тiльки в серцi а й в фото та вiдео, то вам тiльки до vvstudio!


Таня Пилюк

Дуже дякуэмо за вашу роботу! Все вийшло, так, як ми хотiли. Фото, та фотокнига вийшли просто чудовi! На нашому весiллi, фотографом була Наталя, i ми не пожалiли, що обрали саме вас! Бажаємо вам, тiльки процвiтання, та вдячних клiєнтiв!


Леся Гайдаш

Дякую Владу та його команді за співпрацю. Дуже гарна якiсть вiдео та монтажу, оператори дуже позитивнi та вiдповiдально ставляться до своєї роботи. Ми дуже задоволенi, що обрали саме їх! Рекомендую всiм)))


Сергій та Маряна

Афігенна зйомка вийшла!!! Дякуємо команді “VV Studio” Професійно, якісно, гарна організація, низькі ціни, дуже приємні люди. Merci)


Віра&Костя, діти Єгор та Богданчик

Сімейна фото сесія пройшла дуже легко та невимушено. Мої непосидючі діти ні на хвилинку не знудилися, вони думали що це якась весела гра. Дві години промайнули як одна мить. Ми отримали прекрасні сімейні фото на фоні гір. Все саме так як я і просила, емоційно, природньо та невимушено. Наші сімейні фото дихають миром, ніжністю та любов`ю. І навіть непоголений мій чоловік на ваших фото мене не дратує 🙂 Ви справжні профі своєї справи, дуже рада що вибрала саме Вас для сесії. Величезне дякую!


Надсилайте свої вiдгуки нам, i ми опублiкуємо їх на цiй сторiнцi…